Propojení CyberCommunity s CyberSecurityPlatform

CyberCommunity byla vždy síť lidí, kteří se aktivně zajímají o kybernetickou bezpečnost. A teď, s radostí oznamujeme, že jsme se propojily s CyberSecurityPlatform, expertní komunitou v oblasti kybernetické bezpečnosti.

CyberSecurityPlatform je odborná komunita a platforma určená pro odborníky i studenty informační a kybernetické bezpečnosti, která se specializuje na kybernetický zákon a jeho praktické uplatnění. Její vize spočívá ve sdílení znalostí a zkušeností na úrovni členů komunity. CyberSecurityPlatforma se stará o online platformu, pořádá odborné konference, meetupy pro členy, tvoří vzdělávací obsah atd.

Co to pro vás znamená?

Pro vás, naše milé členy, to znamená, že máte okamžitý přístup k odborníkům, diskuzím a informacím, které vám pomohou lépe porozumět aktuálním hrozbám na internetu.

Spolupráce mezi CyberCommunity a CyberSecurityPlatform otevírá cestu k lepšímu porozumění a aplikaci kybernetické bezpečnosti. Věříme, že toto naše propojení povede k inovacím v přístupu k výuce, zvyšování úrovně informační bezpečnosti a přípravě odborníků na budoucnost digitálního světa.

Připojte se k nám!

Nyní je ten správný čas připojit se k nám v CyberSecurityPlatform a být součástí této nové éry naší společné bezpečnostní komunity.