Ocenění Global Government Excellence Award

Naše Střední škola informačních a komunikačních technologií, poštovnictví a finančnictví v Brně získala pro Českou republiku významné mezinárodní ocenění „Excellence in Cybersecurity and Technology Education“ za Junior Centrum Excellence (JCEKB).

DUBAJ, 14. února 2024 (WAM) – Za přítomnosti Jeho Výsosti šejka Mohammed bin Rashid Al Maktoum, viceprezidenta, premiéra a vládce Dubaje, Jeho Výsost šejk Theyab bin Mohamed bin Zayed Al Nahyan, předseda Mezinárodní humanitární a filantropické rady, ocenil vítěze druhého ročníku Global Government Excellence Award v poslední den summitu World Governments Summit (WGS) 2024.

Dozorčí výbor soutěže vybral významné odborníky z různých zemí, aby identifikovali osvědčené postupy v různých oblastech. Nominováno bylo 68 inovací vládních agentur z 32 zemí.

V nominačním a výběrovém procesu byla přijata kritéria stanovená v souladu s mezinárodními vědeckými standardy, aby byly identifikovány nejvýznamnější projekty, iniciativy a postupy. Kritéria nařizovala, že vybrané iniciativy musí mít schopnost pozitivně zvyšovat kvalitu života, dosahovat udržitelných výsledků, být inovativně jedinečné pro každý vládní subjekt a zemi, představovat dobrý model hodný následování a mít pozitivní sociální, ekonomický nebo vládní dopad.

Videozáznam: