ALEF SECURITY TALK 2023

Vážení,

rádi bychom Vás pozvali na další ročník ALEF SECURITY TALK 2023, který se koná 15. 11. 2023 v prostorách Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně.

Jak na kybernetickou bezpečnost ve střední škole?

Tentokrát s důrazem na praktické ukázky například z oblastí, jako je umělá inteligence, psychologie útoků, jak zabezpečit moderní školu a jak efektivně řídit praktickou výuku v rámci ZŠ a SŠ.

Můžete se těšit na skvělé řečníky i spoustu zajímavých novinek a případových studií z oblasti cybersecurity ve vzdělávání.

Speciální téma letošního ročníku je umělá inteligence. Umělá inteligence a strojové učení se během posledních let, zejména díky generativním modelům, dostaly do povědomí široké veřejnosti. Jedním z nejpopulárnějších nástrojů se stal ChatGPT společnosti OpenAI. V přednášce si představíme průřez historií takzvaných jazykových modelů, které stojí za většinou současných konverzačních agentů, vysvětlíme si jejich základní principy a nastíníme jejich možnosti i limity. Na přednášku bude navazovat workshop, ve kterém si tyto nástroje bude možné prakticky vyzkoušet.

Uložte si prosím do svých kalendářů datum 15. 11. 2023!

Další podrobnosti a registrace na: https://www.alefnula.com/eventy/alef-security-talk-brno-2023.e-191.html?preview_hash=a37f14e8150688e3fd39cd676c188ada