12. DeHashed

V úvodu našeho adventního seriálu jsme představili Have I Been Pwned (https://haveibeenpwned.com), ale teď přicházíme s dalším pokladem v oblasti kybernetické bezpečnosti – online službou DeHashed (https://dehashed.com). Tato platforma posouvá hranice ještě o krok dál, nabízí bezplatné skenování „deep webu“ a ochranu před únikem přihlašovacích údajů.

DeHashed není jen obyčejným vyhledávačem dat; je to veřejný vyhledávač vytvořený pro širokou škálu uživatelů, včetně bezpečnostních analytiků, novinářů, bezpečnostních společností a každodenních uživatelů. Jeho hlavním cílem je zabezpečit uživatelské účty a poskytnout uživatelům přehled o možných narušeních a únicích ze svých účtů. Kromě toho slouží DeHashed i k vyšetřování a prevenci podvodů.

Tato vyspělá platforma umožňuje vyhledávat prakticky cokoliv! S jejími pokročilými systémy můžete provádět vyhledávání IP adres, e-mailů, uživatelských jmen, jmen, telefonních čísel, VIN čísel, adres a dalších údajů.

Registrace na platformě je zdarma a zahrnuje základní služby vyhledávání. Avšak pro ty, kteří potřebují více, jsou k dispozici pokročilejší funkce, které vyžadují aktivaci předplatného. Uživatelé mají možnost zakoupit si službu na 7 dní, 1 měsíc nebo na celý rok, v závislosti na svých individuálních potřebách.

DeHashed není jen nástrojem, je to ochránce vašich digitálních identit, nabízející vám možnost aktivně monitorovat a zabezpečovat vaše online účty.

Zdroje